Catamarans Monohulls Deutsch English Türkçe

Home > Türkçe > Marina & Yat Servisleri > Offshore MarinaOffshore Sailing - Albatros Marina Marmaris 36° 50'N, 28° 17'

Offshore-Sailing_Albatros_Marina_Marmaris.JPG

Marinamız, 55 feet’e kadar olan katamaranlara ve 65 feet’e kadar yelkenli teknelere güvenli bir şekilde hizmet verebilmektedir. Marmaris merkezinden 3 km doğuda bulunan Marinamızın kapasitesi, denizde 80 tekne, karada 100 tekne olup, restoran, bar ve ücretsiz wireless internet servisi ile yıl boyunca 7 gün / 24 saat  hizmetinizdedir.

Dahası, her türlü ofis formalitelerinin hazırlanması, yurtdışı çıkış ve Türkiye’ye giriş, gümrük  ve Transitlog işlemlerini, A sınıfı seyahat acentası olarak her türlü bilet, transfer , kiralık araç konularında da sizlere yardımcı olmaktayız.


Tel:      + 90 - 252   / 412 34 30
Voip:   + 49 - 7721 / 946 111 01

numaralı telefonlarımızdan bize  ulaşabilir ya da

E-mail: service@ossyc.com

adresimize mail atabilirsiniz.

Marinamızdaki bağlama alanının sınırlı sayıda olmasından dolayı, sadece servis verebileceğimiz ve / ve ya  karada kışlayabilecek tekneleri kabul edebiliyoruz.

Dilerseniz Marmaris, Bodrum, Orhaniye, Karacasöğüt  (Gökova / Bodrum -Körfezi), Göcek ve Finike Marinalarındaki teknelerinize de servis sağlayabiliyoruz. .
Share


Offshore Sailing Facebook Offshore Sailing Twitter Live Support & Chat
Offshore Sailing Facebook Offshore Sailing Twitter Live Support & Chat

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Creative Design Atelier Hakkýmýzda Ekibimiz MüþterilerimizTürkiye'de Seyir Basýn'da Biz Hava Durumu Ýletiþim Site Haritasý

Toplist Türkiye