Catamarans Monohulls Deutsch English Türkçe

Home > Türkçe > HakkımızdaHakkımızda

Offshore Sailing 1983 yılında Türkiye’de ki ilk charter şirketlerinden biri olarak kurulmuştur.

Tekne sayısının artması ve Türkiye’nin yelken merkezlerine yakın olması nedeniyle 1992  yılında halen faaliyette olduğu Marmaris Albatros Marina’ya taşınmıştır.

OS_Marina.jpg


Offshore Sailing, yüksek standartlarla donatılmış, 33-54 feet arası monohull ve 38-48 feet arası Fountaine Pajot katamaranları ile, Türkiye’nin en büyük filolarından birisine sahiptir.

Tüm teknelerimizde bulunan, tam set güvenlik ekipmanları, acil durum araçları, ilk yardım kiti, telsiz, chart plotter, şişme bot, güvertede sıcak su, minimum standartlarımız arasındadır.

Check in ve check out  işlemleri esnasında yapılan dikkatli incelemeler sayesinde seyriniz boyunca yaşanabilecek olumsuzlukları minimum seviyeye indirilir. Marinadan ayrılmadan önce bir çok dili konuşan ve tecrübeli personelimiz, size en kısa zamanda, en fazla bilginin verilmesini sağlar.

Deniz kıyısındaki restaurant 'ımız, her türlü ihtiyacınızı en uygun fiyatlarla karşılayabileceğiniz marketimiz, hava durumu raporu, ücretsiz kablosuz internet erişimi ve havaalanı Marina transferleri ve sıcak atmosferi marinamızı seyrinize başlamak için ideal bir nokta haline getirir. Seyriniz öncesi ihtiyaçlarınızı web sayfamızdaki bağlantı aracılığıyla bize ilettiğiniz takdirde siparişleriniz, hiçbir ek ücret ödemeden marinamızda ki marketimizden, teknenize taşınır ve yerleştirilir. Sizler de zaman kaybetmeksizin ve zahmetsizce seyrinize başlayabilirsiniz...

Marmaris ana merkezimizin yanı sıra imkanlar doğrultusunda, Bodrum, Karacasöğüt (Gökova – Bodrum körfezi) Göcek ve Finike’de de servis verebilmekteyiz. Ek ücret ödemek şartı ile bu merkezlerde de check in ve check out işlemleriniz yapılabilir.

Profesyonel ekibimiz 7 gün 24 saat her türlü konuda sizlere yardıma hazırdır.
Share


Offshore Sailing Facebook Offshore Sailing Twitter Live Support & Chat
Offshore Sailing Facebook Offshore Sailing Twitter Live Support & Chat

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Creative Design Atelier Hakkýmýzda Ekibimiz MüþterilerimizTürkiye'de Seyir Basýn'da Biz Hava Durumu Ýletiþim Site Haritasý

Toplist Türkiye