Catamarans Monohulls Deutsch English Türkçe

Home > Türkçe > Tekne Sahibi Olmak > Charter investmentCharter Yatırımları

Tekne  sahibinin perspektifinden , charter yönetmeliği tatil amaçlı bir yatırımını gelir elde etme fırsatına çevirebilme imkanıdır. Teknenizi bizim yönetimimizde charter işletmeciliğine verirseniz;

  • Tekne sahibi olma maliyetlerinizi büyük ölçüde azaltırsınız.
  • Teknenize en iyi kışlama ve bakım yerini arama sıkıntısından kurtulursunuz.
  • Akdeniz'in en güzel bölgesinde, istediğiniz zaman seyir imkanınız olur.
  • Uzman teknik ekibimizin yaptığı periyodik bakımlar sayesinde, teknenizin ikinci el satış değerinien yüksek seviyeye taşıyabilirsiniz.

Pazarlama & Promosyon
Etkin uluslararası pazarlama stratejimiz, internet pazarlaması, e-posta bildirimleri, ortak katologlar, uluslarası tekne fuarlarına aktif olarak katılım ve reklamlar gibi faaliyetlerden oluşur. Firmamızın yüksek itibar ve güvenirliği sayesinde en yüksek seviyede olması nedeniyle tekne sahiplerinin gelirleri de en yüksek orandadır.

Yönetim & Rezervasyon
Kendi ihtiyaçlarınız için kullanmak istediğiniz haftaları belirtin ve gerisiyle biz ilgilenelim. Charter kiralama acenteniz olarak bizi görevlendirdiğiniz andan itibaren yatırım potansiyelini en üst seviyeye çıkartmak için vakit kaybetmedendinamik bir charter pazarlamaprogramına başlayacağız. Web sitemiz üzerinden  güncel rezervasyon bilgilerinizi kontrol edebilmeniz için size kullanıcı adı ve şifresi verilecektir.

Yat Satış

Teknenizin ekonomik değerini yitirmeye başladığını düşünüyorsanız veya başka herhangi bir nedenden dolayı satmak istiyorsanız, size piyasadaki yüksek konumumuz ve brokarlarımızın günlük uluslararası piyasa araştırması sayesinde, teknenizi en iyi fiyatta satmak için yardımcı olabiliriz.

Yeni Tekne sahibi olmak
Kişisel ihtiyaçlarınıza ve charter yönetmeliği için gerekli olan özelliklere göre, hayalinizdeki tekneyi bulmanıza yardımcı olabiliriz. Bu şekilde charter rezervasyonlarını maksimal doluluğa, dolayısıyla tekne sahibi için’de yatırımınızın maksimum kazanç getirmesini sağlayabiliriz.   Satın alma sürecinde size iş ortağımız, Jeanneau Yatları ve Fountaine-Pajot Katamaranları Türkiye genel distribütörü, Top Leisure Yat Satış ve Servis A.Ş sayesinde, bu iki markanın çeşitli modellerini, sunarak size yardımcı olabiliriz.
Share


Offshore Sailing Facebook Offshore Sailing Twitter Live Support & Chat
Offshore Sailing Facebook Offshore Sailing Twitter Live Support & Chat

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Toplist Türkiye